Terug/Home/Webwinkel ramsj.nl /Hobby & sport/Handarbeid & knutselen/The art of wrapping
Lydie Valcke heeft zich bekwaamd in de Japanse inpakkunst, waaronder `furoshiki´, het inpakken in mooie stoffen of kunstig gevouwen rijstpapier. Verder gebruikt ze touwtjes, takjes, raffia, klimop, bamboe enz.. Ze kiest daarbij vaak voor het gebruik van niet al te dure materialen en eenvoudig te leren technieken. verpakking in een handomdraai een geschenk op zich.
De zwart-wit kunstfoto´s van Philippe Debeerst en de haiku´s van Ivo Pauwels in ‘The Art of Wrapping‘ brengen de lezer helemaal in Japanse sferen. Sol Michiels gaf er haar persoonlijke touch aan met kunstzinnige Japanse kalligrafie. Een must voor al wie wil `uitpakken´ met origineel verpakte cadeautjes.
Achter in ‘The Art of Wrapping’ een overzicht van de basistechnieken. Een mooi cadeau voor een creatieveling of om zelf mee aan de slag te gaan. De teksten zijn viertalig, Nederlands, Frans, Duits en Engels.
Gerelateerde producten
hobby & sport

Harry van Trier
Bambuseae
Bamboe vindt steeds vaker een plaatsje in de tuin. Het is een plant die door haar verschijningsvorm en afkomst tot de verbeelding spreekt. Toch schrikt ze ook wel af. Is het echt een woekerplant en hoe staat het met de mysterieuze bloei van bamboe? 'Bambuseae' neemt je mee naar de oorsprong van de plant en toont je de soorten bamboe die thuishoren in je tuin. Prachtige tuinen met bamboe illustreren de toepassingsvormen maar ook een aantal belangrijke ecologische aspecten van bamboe worden door internationale vakkundigen aan het licht gesteld. Je krijgt ook een kijk op de verschillende vermeerderingsvormen van bamboe en specifiek op de biotechnologische technieken. Ten slotte toont en vertelt 'Bambuseae' je de andere facetten van bamboe. Bamboe is namelijk nog meer dan een plant, ze is ook een bouwmateriaal, een ingrediënt in de keuken, een element in florale composities.hobby & sport

Bartel van Riet
Maak je eigen Groenland
Volgens buitenmens Bartel Van Riet is het helemaal niet nodig om je koffers te pakken om op vakantie te gaan: waarom maak je niet gewoon je eigen Groenland in de tuin - of zelfs op je balkon? Geef je ogen de kost, (her)gebruik de materialen die je mooi vindt en toverze om tot een praktische buitenkeuken, een stoere barbecue of een prachtige plantenluster. Dat is precies wat ook hij doet op zijn erf in het tv-programma Groenland. Buiten leven, wonen en spelen: dat is de rode draad door 'Maak je eigen Groenland'. Met weinig geld en middelen, maar met ontzettend veel goesting schotelt Bartel je tal van praktische ideeën voor om aan de slag te gaan. Een schoolbord in de tuin voor de kinderen en een zelfgemaakte loungebank, een pizzaoven en een balkontoog voor zomerse avonden, een palletschommel en een vurige wasmachine: het is slechts een kleine greep uit het uitgebreide aanbod. En zoals altijd heeft Bartel ook nu weer veel oog voor de natuur en de nuttige dieren rondom hem. Bartel Van Riet presenteert het Vlaamse programma Groenland. Laurence Machiels is een groenjournaliste met een passie voor biologisch tuinieren.hobby & sport

Dinara Mirtalipova
Folk Art
In 'Folk Art' presenteert Dinara Mirtalipova een eigentijdse esthetiek, geworteld in Oost-Europese folkloristische tradities. Ze laat zien hoe moderne folk art kan inspireren tot het maken van eigen werk. Een greep uit wat je zoal kunt creëren: bloemen, dieren, sprookjes en mythische wezens, decoraties en sierletters. Dinara laat je over haar schouder meekijken. Korte instructies gaan vergezeld van fraaie folk art illustraties. Haar manier van tekenen in folk art stijl inspireert om er zelf mee aan de slag te gaan.hobby & sport
